Do reality rovnýma nohama

7. april 2013 at 20:29 | Miss M. |  Diary
Tumblr_mkw1ochw801s93gego1_500_large

Zítra je pondělí. Začíná nový týden. Týden plný boje s učením a leností, které mám určitě víc :D Dokázala bych se rozepsat o tom jak je škola nudná, jací jsou učitelé atd., ale já chci radši psát o tom, co z toho vlastě mám?

Co mi ta škola dá? Ano, samozdřejmě, nějaké ty věci v hlavě mít musím, ale řekněte mi na co je mi nepř. "šutrologie"? Pokud se tím nebudu zabívat, jako pracovat jako přírodovědec nebo tak, k čemu i to je? Podle mě je kámen jako káme!
Už vidím ty komentáře pod článkem...:)

Víte nadpis Do relity rovnýma nohama jsem si vybrala proto, že pokaždé když usínám, myslím na to jak by to bylo skvělé kdyby... a když se ráno probudím, vidím, že sen je jen sen a představa jen představa. Prostě, že realita je něco s čím se musím smířit ať chci nebo ne.
Nejčastěji přemýšlím tad tím jaké by to bylo, kdybych měla o pár kilo míň a potkala nějakého pěkného kluka. Asi to zní divně a strašně holčičkovsky, ale já myslím, že nejsem jediná, kdo na tohle myslí :). Předtava je to krásná, kéž by to bylo i v praktickém životě splnitelné...
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Byl(a) jsi tu?

ANO! 100% (303)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement